Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Odlicni kancelarii od 85m2 vo Karposh 2

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: MOVE IN 17 фев. 14:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOVE IN

MOVE IN

492 Огласи во продавницата

Modern Apartment For Rent In Debar Maalo 0 МКД
 New apartment for rent 157m2 Center 0 МКД
Office Space in Debar Maalo 360m2 2 000 ЕУР
Contemporary office space of 268m2 in city Center for rent 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Shifra : 33674
Locacija: Karposh 2, Skopje.
Se iznajmuva kompletno nov stan mnogu pogoden za kancelarisko rabotenje, so vkupna povrshina od 85m2, vo nova zgrada so lift. Prostorot sodrzi 1na golema i 2 standardni kancelarii, 2 toaleti, individualno parno greenje na elektricna energija, klimatizacija, parking mesto vo podzemna garaza.
Cena: 550 EUR.
Kontakt: 075/353-004 02 3084 030
office@movein.mk
MOVE IN
Посредување во промет со недвижен имот
Посетете ја нашата продавница
ул. Никола Тесла бр. 22/2-6 Прикажи на мапата
3084030 078431071
https://www.movein.mk
Leaflet
MOVE IN

MOVE IN

492 Огласи во продавницата
Odlicen stan 72m2 pogoden za kancelarii 0 МКД
Excelent New 2 Bedrooms Apartment for rent Kozle 0 МКД
Brand New 2 Bedrooms Apartment in Center 0 МКД
New 2 bedrooms apartment in Taftalidze 1 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации