Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Мега-Акустик Вчера 10:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Се издава ЕКСКЛУЗИВЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА во склоп на објектот на „Мега Мол“ со вкупна површина од 887 m2 во о.Кисела Вода на ул. Борис Трајковски бр.62 (поранешна Првомајска) со следнава содржина:

1. ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - 510m2
- поделен на 10 засебни простории со сопствени тоалети, погодни за канцелариско работење или апартманско сместување. Заедничкиот простор се состои од приемен дел, комплетно опремена кујна, тоалет и тераса.
2. ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - 210m2
- погоден за административен дел
3. ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - ГАЛЕРИЈА I - 90m2
- погоден за административен дел
4. ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - ГАЛЕРИЈА II - 77m2
- погоден за административен дел

Што нуди објектот:
- Висока енергетска ефикасност и ниски режиски трошоци
- Централно греење и ладење (Економичен VRV систем за греење и ладење)
- ЛЕД Осветлување
- Видео надзор, контрола на пристап и обезбедување 24/7
- Запазени сите безбедносни стандарди
- Сопствен паркинг со можност за паркирање на повеќе возила
- Пристап преку засебен лифт, скали и ескалатори
- Соларни системи за обезбедување на топла вода


За повеќе информации: 071/266-366, 02/3223-722, 02/3222-112.
Мега-Акустик
Различни компании имаат различни идеи за тоа што е потребно за да се изгради успешен бизнис. Некои веруваат дека поседувањето на добри идеи е од суштинско значење, додека други ја нагласуваат важноста на вештината или задоволството на современите потреби. Додека напорната работа, талентот и напредокот се критични карактеристики на добра компанија, постои уште еден важен аспект за водење бизнис кој често се занемарува, а тоа е искуството. Мега ги бележи своите почетоци во 1992 година , а Акустик во 2004 година. Самиот факт дека овие компании работат долги години зборува за нашето добро.Различни компании имаат различни идеи за тоа што е потребно за да се изгради успешен бизнис. Некои веруваат дека поседувањето на добри идеи е од суштинско значење, додека други ја нагласуваат важноста на вештината или задоволството на современите потреби. Додека напорната работа, талентот и напредокот се критични карактеристики на добра компанија, постои уште еден важен аспект за водење бизнис кој често се занемарува, а тоа е искуството. Мега ги бележи своите почетоци во 1992 година , а Акустик во 2004 година. Самиот факт дека овие компании работат долги години зборува за нашето добро.
Visit our store page
бул. 3-та Македонска Бригада Show on the map
072227002, 070409993, 078269823, 070308328
http://megaakustik.mk/
Мега-Акустик
071266366, 023223722, 023222112
Leaflet
Кон почеток