Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Centar trosoben stan 97m2 za kancelarii na 1kat

350 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 16 апр. 13:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
TAFTALIDZE 1 DELOVEN PROSTOR 200m2 NA PRIZEMJE 0 МКД
Trosoben stan 60m2 kaj hotel Karpos 0 ЕУР
STAN OD 57M2 NA 3 KAT VO HIPODROM 0 ЕУР
AERODROM NOV TROSOBEN STAN PRAZEN NA 1KAT 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
1929...Agencija Partenon iznajmuva stan vo centar kaj studentskiot dom kuzman vo ponova zgrada trosoben 97m2 na 1kat so kupatilo i toalet i dve terasi, parnoto e iskluceno, klima....cena 350eu..poveke informacii na 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посетете ја нашата продавница
dame gruev br.7, mezanin Прикажи на мапата
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
 Hrom trosoben renoviran 80m2 na 3kat 0 ЕУР
K.VODA RAMPA NOVI STANOVI 75M2 I 60M2 TROSOBNI 0 ЕУР
N.LISICE REONSKI  namestena garsonjera 35M2 0 МКД
TAFTALIDZE 1 DELOVEN PROSTOR 200m2 NA PRIZEMJE 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации