Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVNI KANCELARII 93m2 CENTAR PARTIZANSKA

750 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Real estate DOMA DOM 20 јун. 17:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1142 Огласи во продавницата

TROSOBEN NAMESTEN 90M2 KAPISTEC 350 ЕУР
TROSOBEN 90m2 CENTAR KAPISTEC VODNJANSKA 270 ЕУР
ODLICEN TROSOBEN 65m2 STROG CENTAR 280 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN 69m2 KARPOS VLAE 61 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
sifra: 14 737

Se izdava kancelariski prostor od 93m2 vo Centar , so cetiri oddelni prostorii i dve kupatila kompletno opremena kujna, no po potreba moze da se preadaptira vo otvoren tip-okeanski prostor, na 3-ti kat vo delovna zgrada so prekrasen pogled.

Cena : 700e.

077 705 108 / 109
02 3051 300
Agencija:DOMA DOM
MoneyGram-money transfer
www.domadom
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посетете ја нашата продавница
Иво Лола Рибар 72 б, локал 18 Прикажи на мапата
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM

Real estate DOMA DOM

1142 Огласи во продавницата
PLAC 285m2 SO BARAKA TAFTALIDZE 1 115 000 ЕУР
TROSOBEN NAMESTEN 60m2 KOZLE TC OLIMPIKO -
CETVOROSOBEN STAN 79m2 + 6m2 podrum KAPISTEC 97 000 ЕУР
NAMESTEN 3 SOBEN KAJ CITY MALL K4 240 ЕУР
Кон почеток