Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR 166 M2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: КАЗА МИА - М 01 ноем. 12:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1381 Огласи во продавницата

PLAC VO CENTO DO SOS DETSKO SELO 30 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR STROG CENTAR 3 NEZAVISNI NIVOA 0 ЕУР
ODLICEN STAN VO NOVO LISICE 68M2 55 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN DO O.UCILISTE DUNJA, 65 M2,OPREMEN 220 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
SE IZNAJMUVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR ,VO DELOVNA ZGRADA ,I ISTIOT POSEDUVA NEZAVISEN VLEZ.
PROSTOROT E VO POVRSINA OD 166 M2, ISTIOT E OKEANSKI ,DVE PROSTORII SE ODVOENI, I TOALET.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1381 Огласи во продавницата
TROSOBEN STAN NOVOGRADBA VO KOZLE 71m2 74 550 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN CENTAR-POZADI RAMSTOR!! 350 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO AERODROM 43 M2 1 050 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN AERODROM 46 M2 5 KAT 50 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации