Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ekskluziven deloven prostor na ulica Ruzveltova

1 500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 28 дек. 12:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2895 Огласи во продавницата

SE IZDAVA UBAV STAN VO KISELA VODA 280 EUR
Se izdava nov stan kaj studenskiot Kuzman 300 EUR
3SOBEN PRAZEN STAN KISELA VODA 230 Еvra 230 EUR
Moderen nov stan kaj Univerzalna 500 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Reprezentativen deloven prostor od 190 metri kvadratni so nekolku parking mesta, na vtori kat so lift , okenski prostor so ladenje i greenje so kolektori. Pogoden za sekakov vid na kancelarii.

[email protected]
078/339-364 Mitko
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2895 Огласи во продавницата
Se izdava kompletno ureden stan vo Centar -
SE IZDAVA STAN VO CENTAR OD 46M2 240 EUR
SUPER STAN VO CENTAR 102 000 EUR
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN NA VODNO 850 EUR
Кон почеток