Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kancelarii na dve nivoa od 130m2 Do Univerzalna

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Атлас Недвижности 07 апр. 16:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Атлас Недвижности
Trosoben komplet renoviran stan 67m2 vo Aerodrom 63 000 EUR
Stan od 70m2 na 3kat vo Karpos4 Antiko 64 000 EUR
Stan vo Karpos3 visoko pizemje trosoben 850 EUR
Se iznajmuva lokal 146m2 na Plostad so raz biznis -
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Se izdavaat kancelari na dve nivoa samostojen objekt so obezbeden parking od 130m2 na super lokacija.So sopstveno parno greenjeCena 400 evra
Tel. 078/222-112
Атлас Недвижности
Агенцијата за недвижности "Атлас Недвижности" посредува при продажба, издавање и заменување на било каква недвижност (станови, куќи, деловни простори, канцеларии, плацеви, магацински простори и сл.) и нуди услуги во стручно советување за истите. Во соработка со наш адвокат и нотар ви гарантираме сигурност. Исто така ви нудиме услуги за реновирање на недвижности (целосно) и дизајн на ентериер како и изработка на истиот со одличен квалитет.
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Dvosoben stan od 50m2 vo Crnice 270 EUR
Stanovi vo gradba Kisela voda od 46m2 i 60m2 900 EUR
Stan vo gradba Kozle 71m2 trosoben 1 100 EUR
Se iznajmuva 97m2 trosoben prazen stan Kapishtec 300 EUR
Кон почеток