Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kancelarii od 451m2 na edno nivo Kisela Voda

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ 04 авг. 14:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
KAPISTEC 50M2 NOV GOTOV STAN 0 ЕУР
K Voda plac 378m2 za A1 gradba na top lokacija 0 ЕУР
Sonje Dolno kuka 55m2 na plac od 650m2 40 000 ЕУР
Stan vo Taftalidze 1 sproti City Mall  68m2 nov 0 МКД
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Простории
Канцеларија
505...Agencija Partenon izdava kancelariski prostor vo KVoda so povrsina od 451m2 na mezanin so centralno parno, vo dobra sostojba vednas vseliv, na edno nivo ...Raspolaga so 21 zasebni kancelarii, 4 toaleti......cena 1500eu+ddv...poveke informacii na 071/257-405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посетете ја нашата продавница
dame gruev br.7, mezanin Прикажи на мапата
071257405
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
071257405
Leaflet
ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ
KARPOS 4 ANTIKO STAN OPREMEN 63M2 0 ЕУР
ЦЕНТАР ПРОЛЕТ ДВА СТАНА 40м2 ЗА КАНЦЕЛАРИИ 200 ЕУР
CENTAR KULI GR.ZID 0 ЕУР
KAPISTEC 50M2 NOV GOTOV STAN 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации