Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Kancelarii vo Centar park

700 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 04 фев. 14:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2834 Огласи во продавницата

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDZE 1 150 EUR
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO CENTAR 280 EUR
Stan od 86m2 vo Gjorce Petrov 79 000 EUR
SE IZDAVA NOV STAN VO CENTAR 300 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
24570
Se izdavaat kancelarii vo centar-park,so upotrebna dozvola,moznost za pregraduvanje i adaptiranje na prostorot spored potrebite na klientite.
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 365
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2834 Огласи во продавницата
ODLICEN STAN VO AERODROM 64 000 EUR
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 24 000 EUR
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO AERODROM OD 70M2 250 EUR
EXTRA PONUDA CENTAR TROSOBEN 62m2  NOVOGRADBA 78 200 EUR
Кон почеток