Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Kancelarii vo Centar

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 15 фев. 12:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2833 Огласи во продавницата

ODLICEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
Kompletno renoviran stan povolno 47 000 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 65m2 300 ЕУР
STAN VO CAIR 65 300 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
17112 Se izdavaat komplet opremeni kancelarii vo Centar-bugarska ambasada.
Slobodni vednas.
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2833 Огласи во продавницата
 POVOLNO STAN VO AERODROM 59 600 ЕУР
PRAZEN STAN VO KAPISTEC 90M2 260 ЕУР
SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAR 135 ЕУР
Se izdavaat 2 spoeni kancelarii vo Debar Maalo 200 ЕУР
Кон почеток