Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН КАЈ КАТОЛИЧКА - 49м²

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 23 јул. 11:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Простории
Канцеларија
Се изнајмува нов стан на одлична локација во Центар , веднаш до Католичка.
Станот е во нова зграда, се изнајмува празен и целиот е ориентиран кон југ.

🏢 Површина: 49м²
🛏 1 спална соба
🗻 1 Тераса
👉 3-кат
👉 со лифт
🔥 Сопствено греење

📑 Договор за подолг престој

💵 Цена: 250 евра + тековни трошоци

🕣 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7


Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Кон почеток