Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СЕ БАРА КАНЦЕЛАРИЈА ВО ЦЕНТАР

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 03 фев. 17:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ВО КАРПОШ 2  - 51м² + 5м² ПОДРУМ 49 500 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - ВРАБОТУВАЊЕ 0 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА КУЌА ВО Ѓ. ПЕТРОВ - 311м² 160 000 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - НОВ 3-собен СТАН ВО КОЗЛЕ- 46м²+ПАРКИНГ 0 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Простории
Канцеларија
За потребите на сериозна фирма бараме канцелариски простор за изнајмување за подолг период:

👉 Големина на простор: 30м²-50м² -1 или 2 простории + кујна и тоалет/ бања
👉 Намена: стан (приоритет) или дуќан
👉 Катност: Приземје до 4-кат
👉 Состојба: празен (предност со кујнски елементи)
🅿️ Паркинг - по можност

🏢 Посакувани локации:
👉Приоритетна локација:
Центар - (Буњаковец-Универзална - Д. Маало)

👉 Во предвид може да биде - Тафалиџе 1 - од Рузвелтова до Настел (околу Млечен)

Период на изнајмување: мин. 3 години

Контакт инфо:
📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242
Кон почеток