Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Luksuzna delovna zgrada vo strog centar

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 15 септ. 13:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

Top stan vo Debar Maalo so 2 spalni 0 MKD
Nov stan sproti Klinicki 57m2 0 MKD
BEAUTIFUL LUX HOUSE FOR RENT IN BARDOVCI 0 MKD
Iznajmuvame odlicen kat od kuka na Vodno 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
асторија недвижности издава/продава луксузни деловни простории во строгиот центар на градот во нова деловна зграда!!!

деловниот објект се наоѓа на 50м оддалеченост од главниот плоштад „македонија“ во скопје на улица максим горки,во близина на хотел мериот. висока а класа деловна зграда со ефикасен и модерен дизајн, а класа енергетска ефикасност и техничка спецификација на највисоко ниво, комплетно опремена со водечки брендови од светска класа. во бизнис центарот се инсталирани 4 луксузни лифтови.системот за греење и ладење, енергијата ја обезбедува со две геотермални топлински пумпи „вода-вода".
за вентилација на објектот предвидена е присилна вентилација со две клима комори. филтрите овозможуваат прочистување на воздухот до 95% за честици ≥1µm.

слободни квадратури за издавањe od минимум 250m2 do макс.1600m2. по спрат !!!
cena:
-oд 12 до 14 евра за 1м2 за канцелариски простор
-од 20 до 30 евра за 1м2 за приземјето- дуќани со површини од 90 до макс 550м2

тел.за контакт: 071/244-331// 071/333-336 // 071/23-67-97
е маил : bobi_astoria@hotmail.com
асторија недвижности
----------------------------------------------------------------------

astoria real estate is renting a luxurious office space located in strict center in a new office building!!

the business building is located at a distance of 50 meters from the main square “makedonija” in skopje, on the prominent street maksim gorki. high a class business building with an efficient design, a class energy efficiency and technical specification at a high level, completely equipped with leading world class brands. a total of 4 luxurious elevators were installed in the business center. the heating and cooling system provides energy with two geothermal heat pumps “water-water”, forced ventilation with two air-conditioning chambers has been envisaged for the building’s ventilation, the filters provide air purification up to 95% for particles >1µm.

available space for rent : from 250m2 up to 1600m2.
price :
- from 12 eur up to 14 eur per m2 for office space
-from 20 eur up to 30 eur per m2 for office space on ground floor (shops)

phone number : 071/23-67-97 / 071/271-271
e mail: bobi_astoria@hotmail.com
astoria real estate
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/244-331 / 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Odlicen stan vo strog Centar za delovno rabotenje 0 MKD
Se izdava dukan na top lokacija vo Centar 0 MKD
Odlicen stan vo Aerodrom 96m2 0 MKD
Top stan vo Mida Kompleks so 1 spalna 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации