Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

LUKSUZNA DELOVNA ZGRADA VO STROG CENTAR

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 27 јул. 13:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ издава ултра ЛУКСУЗНИ ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ ВО СТРОГИОТ ЦЕНТАР НА ГРАДОТ ВО НОВА ДЕЛОВНА ЗГРАДА!!!

Деловниот објект се наоѓа на 50м оддалеченост од главниот плоштад „Македонија“ во Скопје на улица Максим Горки,во близина на Хотел Мериот. Висока А Класа деловна зграда со ефикасен и модерен дизајн, А класа енергетска ефикасност и техничка спецификација на највисоко ниво, комплетно опремена со водечки брендови од светска класа. Во Бизнис Центарот се инсталирани 4 луксузни лифтови.Системот за греење и ладење, енергијата ја обезбедува со две геотермални топлински пумпи „вода-вода".
За вентилација на објектот предвидена е присилна вентилација со две клима комори. Филтрите овозможуваат прочистување на воздухот до 95% за честици ≥1µm.

Слободни квадратури за издавањe od минимум 250m2 do макс.1600m2. ПО СПРАТ !!!
Cena:
-oд 12 до 14 евра за 1м2 за канцелариски простор
-Од 20 до 30 евра за 1м2 за приземјето- ДУЌАНИ со површини од 90 до макс 550м2

Тел.за контакт: 071/244-331// 071/333-336 // 071/23-67-97
е маил : [email protected]
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
----------------------------------------------------------------------

Astoria real estate is renting a LUXURIOUS OFFICE SPACE LOCATED IN STRICT CENTER IN A NEW OFFICE BUILDING!!

The business building is located at a distance of 50 meters from the main square “Makedonija” in Skopje, on the prominent street Maksim Gorki. High A Class business building with an efficient design, A class energy efficiency and technical specification at a high level, completely equipped with leading world class brands. A total of 4 luxurious elevators were installed in the Business Center. The heating and cooling system provides energy with two geothermal heat pumps “water-water”, Forced ventilation with two air-conditioning chambers has been envisaged for the building’s ventilation, the filters provide air purification up to 95% for particles >1µm.

Available space for rent : from 250m2 up to 1600m2.
Price :
- from 12 eur up to 14 eur per m2 for office space
-from 20 eur up to 30 eur per m2 for office space on ground floor (shops)

Phone number : 070/225-010 // 071/23-67-97
e mail: [email protected]
ASTORIA REAL ESTATE

ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 070/225-010
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

2866 Огласи во продавницата
Luksuzen stan vo Centar so 3 spalni -
Odlicen Nov stan vo Centar so 1 spalna -
TOP DUKAN VO TAFTALIDZE1  83m2 900 ЕУР
KOMPLEKS MIDA MODEREN NOV STAN 50m2 -
Кон почеток