Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Odlicen deloven prostor vo MiDa Kompleks od 275m2

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 15 септ. 10:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

PLAC SO RABOTILNICA VO VIZBEGOVO TOP LOKACIJA 0 MKD
Nov stan so 2 spalni vo Debar Maalo 0 MKD
Odlicen stan kaj Nova Zeleznicka 40m2 0 MKD
TROSOBEN NOV STAN SO ODLICNA CENA 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Izdavame deloven prostor vo Mida Kompleksot Karpos, novogradba, so povrsina od 275m2 na 3ti kat. Odlicen za kancelarisko rabotenje, opkruzen so delovni zgradi i brendirani firmi. Lesen pristap, besplaten parking, zgardata gleda prema ilindenska na samata raskrsnica prema Aleksandar Palas. Cena za izdavanje po dogovor
Kontakt tel.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Odlicen stan na prizemje od 96m2 KAPISTEC 0 MKD
Nov stan vo Crnice so 3 spalni 0 MKD
ODLICEN STAN SO 2 SPALNI TAFTALIDZE KAJ VERO 0 MKD
Top dukjan na Orce Nikolov za iznajmuvanje 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации