Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Odlicen stan za deloven prostor - kancelarii

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 08 мај 14:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Se izdava stan za deloven prostor -kancelarii vo Centar na 2 ri kat , so povrsina od 72 m2 .Prostorot e so 3 kancelarii, kujna i toaleti.Ima centralno greenje.Cena 300 evra

Tel..071/236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/236-797
Кон почеток