Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се издава деловен простор 90м2 во Аеродром

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 11 дек. 19:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2895 Огласи во продавницата

Ubav namesten stan vo Kisela Voda -
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO CENTAR  FOR RENT 900 ЕУР
SE IZNAJMUVA STAN VO CENTAR 200 ЕУР
POVOLNO STAN VO AVTOKOMANDA 70 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Се издава деловен простор во Аеродром на мезанин.

Повеќе инфо на 078/339-317 Петар
шифра - 19991
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2895 Огласи во продавницата
Stan vo blizina na sampionce 37 750 ЕУР
Stan vo Aerodrom kompletno namesten 52 000 ЕУР
Trosoben STAN VO TAFTALIDZE 1 74 000 ЕУР
Luksuzen stan do Bugarska Ambasada 400 ЕУР
Кон почеток