Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kancelariski prostor Aerodrom

500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 29 ноем. 16:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2571 Огласи во продавницата

Se iznajmuva 4 soben namesten stan vo Centar 130m2 600 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor, 80m2-Centar 350 ЕУР
Se izdava 4-soben  namesten stan vo Aerodrom 300 ЕУР
3 soben namesten stan vo Gjorce Petrov 61 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Sifra E0927
Se izdava kancelariski prostor vo Aerodrom, vo zgradata na Telekabel. Prostorot raspolaga so povrsina od 76m2, so 2 prostorii, toalet, cajna kujna, na 2 kat so lift vo nova zgrada.

Mesecna zakupnina: 500evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2571 Огласи во продавницата
Se izdava ekskluziven opremen stan-Taftalidze 1 1 000 ЕУР
Se izdava  kuka vo Kozle 340m2 so 1400m2 dvor 1 500 ЕУР
Se izdava namesten stan otvoreno studio Centar 200 ЕУР
2 sob stan Taftalidze 1 60 500 ЕУР
Кон почеток