Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava kancelariski prostor Debar Maalo

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 14 мај 12:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Sifra E2185
Se izdava kancelariski prostor vo Debar Maalo, zad Broz kafe. Prostorot raspolaga so povrsina od 85m2, so 3 prostorii, cajna kujna, 2 toaleti, terasa, na 1 kat vo nova zgrada so sopstveno greenje i ladenje, sopstveno parking mesto. Prostorot e vseliv od 01.06.2020 godina.
Mesecna zakupnina: 400evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

3164 Огласи во продавницата
 2-sob stan  64m2 Aerodrom 57 000 EUR
Se izdava kancelariski prostor 87m2 Centar 0 EUR
Se izdava 3-sob namesten stan vo Debar Maalo 350 EUR
Se izdava 2 sob namesten stan Kapistec 300 EUR
Кон почеток