Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA LUX DELOVEN PROSTOR KAJ MIDA

2 500 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: URBAN LIVING 11 дек. 14:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

715 Огласи во продавницата

Se izdava luksuzen stan vo Crnice sproti MVR 500 EUR
Urban Livin izd nov Garsonjer Sity Garden Karpos3 210 EUR
EKSKLUZIVNO NOVOGRADBA 56m2 SPROTI PORTA VLAE 900 EUR
SE IZDAVA NOV PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Se izdava luksuzen deloven prostor od 250m2 do Mida.
Cena 2500 evra
Kontakt: 078967010
078430293
Agencija Urban Living
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Посетете ја нашата продавница
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Прикажи на мапата
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
078 967 010
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

715 Огласи во продавницата
Sprat od kuka vo naselba Vlae Itno 65 000 EUR
URBAN LIVING PRODAVA NOV STAN VO HROM 50 000 EUR
URBAN LIVING PRODAVA ODLICEN STAN VO VLAE 950 EUR
SE IZDAVA NOV STAN OD 60M2 POZADI TOBAKO 2 300 EUR
Кон почеток