Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava odlicen deloven prostor vo Aerodrom

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 06 авг. 15:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Шифра 24618

Агенција Асторија издава деловен простор во Аеродром кај American College , на 4ти кат. Големината на просторот изнесува 391м2. Цена: 8 ЕУР од квадрат. Деловниот простор има 5 канцеларии, 1 кујна, два тоалета (машки и женски), сопствено греење, клима, опремен е со канцелариски мебел, пред самиот објект има широк паркинг.
Контакт тел. 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
Кон почеток