Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat kancelarii vo Debar Maalo

Оглас од претпријатие. Се изнајмува од: Прима Каза 27 јан. 14:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена на изнајмување:

450 ЕУР / месечно

Адреса: Debar Maalo
Површина: 120 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Простории : Канцеларија
sifra 3625 D.Maalo (fontana park) se izdava 2 kat od kuka 120m2. Ima pet prostorii, kujna, dve wc. Ima sopstveno parno na struja i dvor za parking. Prostorot e renoviran. Cena 450e.
Нема посетени огласи
Кон почеток