Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor 41m2 kaj Most Obedineti Nacii

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: RealEstatesMacedonia.com 23 дек. 12:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата

Se iznajmuva 100m2 luksuzen stan vo Taftalidze 450 EUR
Se iznajmuva kompletno opremen stan so 1 spalna 350 EUR
Nov ednosoben stan vo Centar 1 150 EUR
SE IZNAJMUVA GOSTILNICA DANE SO KOMPLET INVENTAR 0 MKD
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Iznajmuvame deloven prostor kaj mostot Obedineti Nacii. Delovniot prostor zafakja povrshina od 41m2 i e odlichen za sekakov tip na dejnost.

Cena: 300 evra + DDV
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Посетете ја нашата продавница
Apostol Guslarot 6 lok.1 Прикажи на мапата
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата
Se iznajmuva stilski ureden apartman 35m2 Vodno 300 EUR
Kompletno namesten stan 56m2 na Partizanska 300 EUR
DUKANI NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTAR 0 EUR
Ubavo namesten stan95m2 so 3 spalni vo Aerodrom 1 100 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации