Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 150m2 ZA ORDINACIJA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: RealEstatesMacedonia.com 08 авг. 09:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата

Se iznajmuva deloven prostor vo Centar Juzen Bul 0 МКД
EKSTRA CENA NOV STAN 73m2 SO 3SPALNI  KOZLE KANELA 1 050 ЕУР
Imame potreba od lokacii za gradba vo Skopje 0 МКД
Luksuzna kuka 270m2 Matka 160 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Iznajmuvame prazen deloven prostor, 150m2 na mezanin na Ruzveltova kaj Ministerstvo za ekonomija. Se sostoi od 2 kancelarii, 1 konferenciska i priemna. Odlichen e za ordinacija, kako i za sekakov tip na dejnost. Ima kujna i 3 toaleti. Idealen i kompletno spremen za ordinacija.

Cena 500evra za plakjanje odnapred za 1 godina.
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Посетете ја нашата продавница
Apostol Guslarot 6 lok.1 Прикажи на мапата
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679 , 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

362 Огласи во продавницата
Luksuzna kuka 270m2 Matka 160 000 ЕУР
Lux opremen stan 87m2 so 2 spalni Vodno 500 ЕУР
Se iznajmuva luksuzno namesten stan 100m2 na Vodno 700 ЕУР
STAN 65m2 2 SPALNI SAMPIONCE CENTAR ITNO 54 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации