Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kancelarii vo strog Centar

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: ДОМ ДИЗАЈН 16 мар. 14:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2984 Огласи во продавницата

Se izdava garsonjera 220 ЕУР
Stan vo Aerodrom 350 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR 300 ЕУР
ISKLUCEITELNO POVOLEN PLAC NA VODNO 68 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Шифра 21465
Канцелариски простории во склоп на деловна зграда со вкупно 330м2 на едно ниво,со можност за поделување на просторот по потреба на клиентите со тоа што тоалетите би биле заеднички. Понудена месечна закупнина од 10е/м2 .
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2984 Огласи во продавницата
Trosoben stan kaj Univerzalna 0 ЕУР
Deloven prostor pozdai Univerzalna sala 190 ЕУР
Stan od 60m2 vo strog Centar 200 ЕУР
Stan na ulica Makedonija 600 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации