Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kancelariski prostor od 70m2 vo strog Centar

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Bastion Real Estate 03 апр. 17:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата

STAN VO CRNICE 75 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR ZA IZDAVANJE VO TAFTALIDZE 0 ЕУР
SE IZDAVA KUKJA VO ELITNA NASELBA BARDOVCI 1 100 ЕУР
RENOVIRAN STAN VO KULA GRADSKI ZID ZA KANCELARII 400 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Se izdava kancelariski prostor od 70m2 na 2ri kat so parno, lift, tri prostorii od koi edna pogolema, toalet, kujna i antre. Se naogja vo strog centar vo blokot pred Malaga.
Cena - 300e so moznost za razgovor
Sifra - 171
Broevi za kontakt - 070346842 i 078411653
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Посетете ја нашата продавница
Ул Дебарца 57/4 Прикажи на мапата
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3124127
Leaflet
Bastion Real Estate

Bastion Real Estate

1290 Огласи во продавницата
RENOVIRAN  STAN 62m2 OSTROVO SO 2 SPALNI 280 ЕУР
PREKRASNO RENOVIRAN STAN KAJ VLADA 550 ЕУР
PREUBAV APARTMAN KOMPLEKS KOSMOS AERODROM 127m2 121 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR ZA IZDAVANJE VO DEBAR MAALO 1 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации