Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor 38m2 i 80m2 magacin

400 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Novel Nedviznosti 08 мај 14:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

3167 Огласи во продавницата

Dvosoben namesten stan vo Kozle 45 000 EUR
Se izdava kancelariski prostor od 73m2 vo Centar 350 EUR
Se izdava 3soben namesten stan vo Taftalidze 250 EUR
Se izdava 2-sob namesten stan-Debar Maalo 200 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Sifra: F0866
Se izdava dukan, vo Centar zad Ramstor, 38m2 prizemje + 80 m2 magacin vo suteren, vo nova zgrada.
Cena: 400 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

3167 Огласи во продавницата
Se izdava 2soben namesten stan so dvor vo Aerodrom 250 EUR
Se izdava 3 sob namesten stan Debar Maalo 500 EUR
Se izdava opremena kancelarija Centar 800 EUR
Se izdava kuka od 540m2 za delovni nameni Centar 2 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации