Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor so unikaten pogled vo centar na Stip

300 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: We4home.mk 30 ноем. 10:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата

Екстра квалитетен стан во центар на Штип 815 ЕУР
Kvaliteten stan na super lokacija vo Strumica 680 ЕУР
Stan kaj Stokomak 30 000 ЕУР
Luksuzna kuka so bazen namestena 350 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Штип
Простории
Канцеларија
Се издава ексклузивен деловен простор во строг центар на Штип со уникатен поглед.
https://we4home.mk/rental/deloven-gtc-stip-unikaten/
Просторот се наоѓа во (ГТЦ) Градскиот трговски центар во Штип на последно ниво. Пристапноста е со скали и со лифт кој води директно во просторот. Просторот се состои од 85 м2, два тоалета (машки и женски), централно греење и ладење, надворешно подно греење и затворен балкон со стаклена ограда. Просторот се изнајмува за канцелариски простор или слично. (кафетерии и ресторани не се дозволени)

Услови на изнајмување:
– деловниот простор се изнајмува најмалку на една година
– наемнината се плаќа однапред, месец за месец плус ддв 18%
– сметките за струја и вода се на товар на закупецот
– сите штети од страна на закупецот се санираат на негов трошок во најбрз можен рок
– дефектите од друга природа се решаваат од страна на сопственикот.
We4home.mk
+38978419995
Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата
Se izdava namesten sprat od kuka na Pirinska 160 ЕУР
Plac Gradezno neizgradeno zemjiste Kezovica 5 ЕУР
Kvaliteten stan na super lokacija vo Strumica 680 ЕУР
Zemjiste na super lokacija vo Stip 10 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации