Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Агенција за недвижности -Твој Дом 04 јан. 13:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Агенција за недвижности -Твој Дом
  Online
074230500
Leaflet
 Агенција за недвижности -Твој Дом
Deloven prostor na atraktivna lokacija 0 ЕУР
Novi stanovi vo Centar 750 ЕУР
Se izdava stan vo Skopje na odlicna lokacija vo Kisela Voda 300 ЕУР
Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija 0 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Штип
Простории
Канцеларија
Шифра:PP1025

Се издава деловен простор во центар на Штип на приземје со површина од 100 m² на улица Генерал Михајло Апостолски. Деловниот простор е погоден за секаква намена. Внатрешноста е поделена со простор за одделна канцеларија и одделен влез како и голем простор погоден за секаква намена кој може да се спои со одделната канцеларија и да добиете отворен простор. Во просторот се поставени две инвертер клими со кои е обезбедено греење и ладење. Одлична прилика на прекрасна локација со поглед кон парк за вашиот бизнис.


Условите за изнајмување на просторот се :
– деловниот простор се изнајмува на минимален рок од една година;
– закупнината се плаќа во тековниот месец најдоцна до 15ти и е по договор;
– штетите кои ќе настанат откако закупецот ке влезе во објектот се санираат на негов трошок во најбрз можен рок;
- тековните сметки како струја,вода,интернет,телевизија се на товар на закупецот.

тел.за контакт:074230500
email:[email protected]
www.tvojdom.mk

Агенција за недвижности -Твој Дом
Агенцијата за недвижности Твој Дом е моментално на 9то место во ранг листата за недвижности во Македонија. Твој Дом со седиште во Штип, претставува професионална агенција која ги нуди најдобрите услуги на своите клиенти, по најповолни и најпристапни цени. Иако станува збор за релативно ново отворена агенција, сепак сопствениците и агентите може да се пофалат со досега одлична работа во својата дејност. Тимот на Твој Дом се занимава со продажба и издавање на недвижности, засега само со локации низ Штип, каде всушност се наоѓа и седиштето на самата агенција. Презентацијата од страна на агенцијата е јасно и концизно смислена, доловена со слики кои во вистинско светло го прикажуваат објектот кој го нудат. Најголем дел од недвижнините, небитно дали станува збор за куќа, стан или деловен простор се нови, односно доколу се наоѓаат во постари згради, истите се внатрешно целосно реновирани, по најсовремени стандарди, кои престојот во дадениот стан или куќа го прават да биде уживање за станарите или сопствениците доколку станува збор за купување на станот односно куќата. Многу битно за потенцирање кога станува збор за агенција за недвижности е тоа што Твој Дом склучува соработка исклучиво со клиенти кои поседуваат средени и чисти имотни листови, кои секако се проверуваат од одговорните лица за тоа во самата агенција. Впрочем маркетингот како најголем продавач во денешницата, Твој Дом го имаат увидено тоа и со јасна стратегија која си ја имаат поставено и тоа презентирано преку постовите на социјалните мрежи, нивната веб страна и профилот на Пазар3, каде што се претставени сите недвижности што ги имаат најдобро ја имаат прикажано недвижната ствар. Погледнете ги огласите кои ги имаат во склоп на продавницата на Пазар3, посетете ја нивната страна чиј линк ќе го најдете во продолжение и уверете се во квалитетот кој го нудат Твој Дом. За подетални информации контактирајте ги и на телефонските броеви за контакт, каде што во секое време најљубезно ќе добиете одговори на сите Ваши прашања!
Посетете ја нашата продавница
Ванчо Прќе 112 Прикажи на мапата
074230500
https://tvojdom.mk/
Агенција за недвижности -Твој Дом
  Online
074230500
Leaflet
 Агенција за недвижности -Твој Дом
Se izdava deloven prostor vo strog Centar 750 ЕУР
Nov stan od 50m2 vo Stip 800 ЕУР
Stan vo 8mi Noemvri 42 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации