Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava deloven objekt i kancelariski prostorii

0 МКД

Се изнајмува од: Vase Денес 15:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Простории
Канцеларија
Se izdava deloven prostor i kancelarii vkupna povrsina 750m2,dvorno mesto 1400m2.
Se naogja na magistralen pat Strumica-Novo Selo,na izlezot od s.Dabile
Deloven prostor 370m2
Kancelariski prostor 380m2
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации