Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva deloven prostor vo strog centar na gradot

0 МКД

Се изнајмува од: Katerina 18 дек. 09:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Простории
Канцеларија
Се изнајмува деловен простор/канцеларија на втори спрат во зградата на Зик Овче Поле, во строг центар на градот. Цена по договор
Katerina
078441931
Leaflet
Кон почеток