Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Centar

0 МКД

Се изнајмува од: Svetlana 25 септ. 19:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Простории
Канцеларија
Се издава атрактивен деловен простор во центарот на Тетово, соодветен за козметички салон, спортски дејности или слично. За подетални информации јавете се на телефонскиот број.
Svetlana
070708686
Кон почеток