Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva deloven prostor vo Tetovo

250 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Buran 21 мај 16:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Тетово
Простории
Канцеларија
Deloven prostor na prizemje vo zgrada, pogoden za notar, avokat, izvrsitel, drustvo za osiguruvanje, zravstvena ustanova i slicno.
Za podetalni informacii obratete na tel
Buran - 070557274
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации