Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV DELOVEN PROSTOR KAJ GRADSKATA BIBLJOTEKA

0 ЕУР

Се продава од: NOV DELOVEN PROSTOR 07 мар. 21:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
Простории
Канцеларија
NOV DELOVEN PROSTOR IZGRADEN 2015god.NA SAMA ULICA LENINOVA POVOLEN ZA POVEKJE DEJNOSTI SO IMOTEN LIST MOZI DA SE KUPI SO SITE KREDITI OPREMEN SO 2 INVERTER KLIMI
NOV DELOVEN PROSTOR
0038971322913
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации