Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor strog centar na Bitola

1 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: mende Вчера 23:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

mende

6 Огласи во продавницата

Bracni kreveti kako novi 9 000 МКД
Строг центар нови канцеларии 650 ЕУР
Строг центар нова куќа 650 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Битола
Простории
Канцеларија
Издавам деловен простор
во строгиот центар на градот на само 30 метри од широк сокак погоден за ИТ индустрија или друг вид на канцалари, ординации и др.
400 м2 можност за делба на помал дел доколку е потребно
повеке инфо на тел 078 251 008
Leaflet

mende

6 Огласи во продавницата
Строг центар нови канцеларии 650 ЕУР
Bracni kreveti kako novi 9 000 МКД
Строг центар нова куќа 650 ЕУР
Кон почеток