Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se iznajmuva deloven prostor vo centar

0 МКД

Се продава од: Divna Nejkova Вчера 23:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Простории
Канцеларија
Deloven prostor/dukjan vo trgovski centar na prizemje. Posebno wc i magacin. Obezbeden so resetki.
Divna Nejkova
070252868
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации