Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor

0 МКД

Се продава од: Vera 16 септ. 21:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Простории
Канцеларија
Се издава спрат од куќа во центар на Кочани, веднаш до плоштадот погоден за канцеларии и деловен простор. Опремен со бироа и столици, кујна, тоалет и тераса.
Leaflet
Кон почеток