Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo strog centar na Negotino

Се продава од: Jovan 28 ноем. 21:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Површина
Локација
Неготино
Простории
Канцеларија
Се продава деловен простор во строг центар на Неготино ,спроти кафе бар Јоко,над кафетерија Vega.Површина 100 м2. Целосно реновиран, на1 спрат .
Цена по договор
Телефон за контакт 078 445 500
Leaflet
Кон почеток