Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan co TC Pazariste Kolor

Се продава од: Јагодица 18 апр. 01:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Охрид
Простории
Канцеларија
Се продава деловен простор од 54 м2 лоциран на втор кат во ТЦ Пазариште на Бул. Туристичка. Истиот е достапен и за изнајмување, но од 1ви Мај, 2018, бидејќи е во фаза на комплетно реновирање. Цена по договор. За сите заинтересирани, контакт телефони се (02) 2440-038 или (078) 822-142 - Јагодица.
Јагодица
02 2440 038
Leaflet
Кон почеток