Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iznajmuvam deloven prostor pozadi sudot

Се продава од: Aleksandar 04 фев. 21:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Простории
Канцеларија
Se iznajmuva deloven prostor pozadi sudot, do prodavnicata na "Zito Prilep".
Aleksandar
075320747
Кон почеток