Објавени: мај 02 2022 05:21

Deloven prostor od 205m2

Објавени: мај 02 05:21
Прегледи: 1904
Izdavam / Prodavam Deloven Prostor vo Star Aerodrom kaj Pol.J.Sandanski. Prostorot e na 1 sprat (mezanin) so povrsina od 205 m2 i e otvoren (okeanski), pa moze da se pregraduva spored potrebite. Kompletno e renoviran, se prostira na edno nivo, ima 2 toaleta, mini kujna i 2 vleza.
Idealen e za Kancelarisko Rabotenje, Privatna Ordinacija, Laboratorija......

Cena po dogovor.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации