Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dukan deloven prostor vo Aerodrom

250 ЕУР

Се продава од: elena 23 фев. 22:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
se izdava ili prodava deloven prostor, dukan,
30kv ima odeleno dve prostorii mala kujna kupatilo, celosno renoviran, namesten za pet shop no moze i za kancelarii
Leaflet
Кон почеток