Оглас од претпријатие Објавени: мар. 29 2016 10:46

PRODAZBA IZDAVANJE ODLICEN DEL PROSTOR VO AERODROM

ЕУР

Објавени: мар. 29 10:46
Прегледи: 89
S.1690 NA UBAVA LOKACI VO POZNATIOT T.C.TRI BISER VO AERODROM SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR NA MEZANIN OD 120M2 PO CENA OD 1200 EUR/M2. RASPOLAGA SO 4 PROSTORII I DVA TOALETA. POGODEN ZA ORDINACIJA, UCILISTE ZA STRANSKI JAZICI, CALL CENTAR....I SEKAKOV VID NA KANCELARISKO RABOTENJE.

PROAKTA GRUP
070/668-667
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации