Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se nudi rabota

400 ЕУР

Се продава од: Tradepoint 05 септ. 18:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Локација
Чаир, Скопjе
Простории
Канцеларија
Imame potreba od poznavaci/cki na Germanski jazik vo sektorot "Call Center / Agent"📞

Uslovi za rabota:

Odlicno poznavanje na Germanskiot jazik, konverzancija i pisuvanje.

📍Lokacija Skopje
Rabotno vreme 13:00-20:00
Plata - pocetna 400 Evra

Za povece informacii kontaktirajte ne na tel:
0038970 37 37 72
Tradepoint
070373772
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации