Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor 77m2 vo Kapistec so izlog

115 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 21 авг. 10:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
STAN VO KAPISTEC UL VASIL GJORGOV 62 000 ЕУР
KOMPLETNO RENOVIRAN STAN VO ZELEZARA 41 000 ЕУР
Rabotna pozicija - Agent za nedviznosti 0 МКД
PLAC NA GLAVNA ULICA VLEZ NA SKOPJE 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Се продава деловен простор во Капиштец, кај Сава Осигурување.

-Во одлична состојба
-Со излог
-Идеален за канцелариски простор

Површина 77 м2
Приземје - 52 м2
Галерија 25 м2 (висок плафон)
Чајна кујна и тоалет

Цена 115.000 Евра

Шифра Д116
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации