Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor pozadi Univerzalna sala

Се продава од: Gabi Mitevska Вчера 13:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава деловен простор од 150м2,3 гаражи и магацински простор од 70м2. позади Универзална сала, на ул.9Мај бр.10.
За сите подетални информации, контактирајте со нас на 070-279-665 или 070-279-801.
Gabi Mitevska
070-279-665
Leaflet
Кон почеток