Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DELOVEN PROSTOR VO KAPISTEC ZA POVEKE NAMENI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Property One 14 јан. 09:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

930 Огласи во продавницата

Stan od 105m2 vo Karpos 4 95 000 ЕУР
Moderno ureden stan vo Skopje 400 ЕУР
EKSLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO TAFTALIDZE 3 000 ЕУР
Ekskluziven deloven prostor 3 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
ID6344O

Се продава деловен простор во Капиштец на атрактивна локација лоциран на втори кат со вкупна површина од 140м2.

Деловниот простор располага со канцелариски дел, соба за состаноци и една уште една просторија. Греењето и ладењето е решено преку централен инвертер систем.

Исто така просторот има можност и да се издаде.Business space for sale in Kapishtec on an attractive location located on the second floor with a total area of 140m2.

The office space has an office part, a meeting room and another room. Heating and cooling are solved through a central inverter system.

The space also has the opportunity to be rented.
Property One

Property One

930 Огласи во продавницата
STAN VO KOMPLEKS MI DA OD 67m2 0 МКД
SE IZDAVA STAN VO CRNICE 0 МКД
Se iznajmuva stan vo Kapistec so dve spalni sobi 0 ЕУР
EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO GAZI BABA 13 ЕУР
Кон почеток