Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Delovni prostorii vo Centar

1 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: RealEstatesMacedonia.com 11 фев. 11:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

363 Огласи во продавницата

Trosoben stan 80m2 vo Karposh 1 -
Nova kuka 2013 od 180m2 vo Novo Lisice 180 000 ЕУР
Atraktivni duplex stanovi vo Gradski Park -
Stan od 55m2 kaj Gimnazija NOVA 1 050 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
Се продаваат деловни простории, во строгиот центар на градот, спроти министерството за надворешни работи, поточно на адвокатската улица. Во деловна зграда по светски стандарди со делукс материјали, сопствено греење и ладење.
Слободни:
2кат – 69м2
3кат – 70м2,27м2,66м2
4кат – 21м2,34м2,30м2,23м2,38м2 и 20м2 заедничко вц и кујна
5кат – 22м2,33м2,30м2,22м2, 38м2 и 20м2 заедничко вц и кујна.
Цена:
2кат – 1700евра со вклучено ДДВ 18%
3кат – 1600евра со вклучено ДДВ 18%
4 и 5 кат – 1500евра со вклучено ДДВ 18%
RealEstatesMacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com Vi gi nudi najdobrite stanovi, kukji, delovni prostorii, dukjani, za iznajmuvanje ili prodavanje po najpovolni ceni.
Посетете ја нашата продавница
Apostol Guslarot 6 lok.1 Прикажи на мапата
078300679, 078 270170
https://www.realestatesmacedonia.com
RealEstatesMacedonia.com
078300679, 078 270170
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

363 Огласи во продавницата
Luksuzno opremen stan 100m2 Aerodrom do Capitol 500 ЕУР
LUKS OPREMEN STAN SO EDNA SPALNA VO AERODROM 300 ЕУР
Nova kuka 2013 od 180m2 vo Novo Lisice 180 000 ЕУР
STAN 50m2 HRISTO UZUNOV BLIZU CENTAR OPREMEN KOMPL 32 000 ЕУР
Кон почеток