Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

ODLICEN DELOVEN PROSTOR ZA PRODA

1 025 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Property One 27 мај 10:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

1017 Огласи во продавницата

Luks kuka vo Bardovci 2 100 ЕУР
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН НА ВОДНО 0 МКД
Se iznajmuva deloven prostor vo Centar 700 ЕУР
NOVI STANOVI VO MODERNA ZGRADA VO TAFTALIDZE 1 150 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
Стилски и модерен деловен простор за продажба на улица Козара со големина од 122м2, лоциран на 2 кат.

Деловниот простор располага со една поголема просторија и 3 канцеларии, 2 тоалети, мини кујна, остава и 2 тераси од кои едната е затворена.

Просторот има централно, градско греење.

Паркинг места со доплата.

ID4675O
Property One
  Online
078306083
Property One

Property One

1017 Огласи во продавницата
PREKRASNA KUKA NA VODNO 1 200 ЕУР
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ГТЦ 0 МКД
Se iznajmuva kuka vo Bardovci 0 МКД
KOMPLETEN NOV I STILSKI UREDEN STAN 600 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации