Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA ATRAKTIVEN PROSTOR

10 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 08 јан. 12:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Trosoben stan od 54m2 vo Centar so parking 65 000 ЕУР
TROSOBEN 55M2 STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
 TROSOBEN 56M2 NA REKORD CENTAR 990 ЕУР
DVOSOBEN STAN 50m2 KARPOS 4 ITNO 44 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Простории
Канцеларија
1040 M2 NA VTORI I TRETI KAT NAMENET ZA POVEKEKRATNA UPOTREBA KANCELARII KONFERENCISKI SALI CITALNI UCILNICI I SL VO ZGRADATA NA EVROPSKI UNIVERZITET CENA 10 EVRA ZA M2
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Посетете ја нашата продавница
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Прикажи на мапата
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339068
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Nov nevselen trosoben stan vo Kozle 985 ЕУР
 DVOSOBEN 61M2 STAN VO KARPOS 2 52 000 ЕУР
RENOVIRANA I POLU OPREMENA GARSONJERA-KAPISTEC 34 000 ЕУР
STAN OD 57M2 VO KISELA VODA 42 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации