Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Centar Skopje

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Mako Market 11 фев. 11:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Простории
Канцеларија
Се изнајмува наменски деловен простор од 180м2 во центарот на Скопје!

📌 Метрополит Теодосиј Гологанов - спроти студентксиот Кузман 📌

Просторот располага со:
✅ 3 Засебни влезови;
✅2 Големи Канцеларии - Океански Простор;
✅ Една Мала - Засебна Канцеларија;
✅ Функционална Кујна;
✅ 2 Тоалети Со Топла Вода;


📞 Лице за контакт: Горјанчо - 070 243 813
Mako Market
Мако Маркет е компанија за производство и дистрибуција на стока за широка потрошувачка. Таа постои на пазарот повеќе од 28 години. Компанијата дистрибуира интернационални брендови кои често се лидери на пазарот. Во 2002 година компанијата го произведе својот прв чоколаден крем, наречен Виена. Со тоа започна ново поглавје на компанијата, во кое произведувањето на сопствени брендови стана подеднакво важно, како и дистрибуцијата. Набргу потоа се родија и брендовите Тазе пуканки и Мое колаче, со 14 различни екстензии на колачиња и вафел производи. Освен сопствените брендови, Мако Маркет произведува и приватни трговски марки. Над 150 вработени работат низ повеке сектори на дистрибуција, производство, продажба, маркетинг и администрација со цел да ги постигнеме најдобрите резултати.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078376997
Mako Market
078376997
Leaflet
Mako Market

Mako Market

3 Огласи во продавницата
Inventar za prodavnica za sladoled 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации